Diena bez datora

Tuvojoties pavasarim, arvien grūtāk paliek strādāt un mācīties! Lai mazliet varētu atvilkt elpu un lai paskatītos ārā pa logu un pasvilpotu kopā ar putniem, esam izveidojuši vienu BRĪVU dienu no datora gan skolotājiem, gan skolēniem!

Šī diena skolēniem bez darba nepaies, bet nebūs jāsēž pie datora un jādusmojas uz skolas uzdotajiem lielajiem darbiem!

Process ir paredzēts šāds:

  • 1.-4.kl. Radošo darbu dienas tēma ir ”Lieldienas”. Skolēnu uzdevums – mājās radoši izveidot uz A4 lapas darbu – zīmējums/aplikācija. Šie darbi tiks izvietoti skolas logos, lai rotātu skolu un būtu redzams, ka skolēni vienkārši mājās nesēž, bet arī veic ļoti apzinīgus darbus!
  • 5.-6.kl.Radošo darbu dienas tēma ”Pavasara vēstneši”. Skolēnu uzdevums – iet ārā pastaigāties un iemūžināt (fotografēt) – JA sanāk ieraudzīt atgriežamies gājputnus, tas būtu LIELISKI!!! Bet lielāko uzmanību vēršam uz šīm lietām – sniegpulkstenīši (ja ir – krokusi, tulpes uc pavasara ziedi) un/vai pūpolus, plaukstam koku lapas!
  • 7.-8.kl. Šīs klases skolēnu uzdevums ir – pastaigāties pa savu rajonu vai vietu, kur atrodas dotajā brīdī un nofotografēt mājas ar NR.6. (visas, cik vien var atrast!). No visām iegūtajām bildēm ir jāizveido viena kolāžas bilde!
  • 10.-11.kl. Arī lielie iet ārā, lai kur tie atrastos, jebkurā laika posmā – iemūžināt(nofotgrafēt) PAVASARI! Kā viņi redz skaisto gadalaiku?! No vairākām bildēm ir jāuztaisa VIENA kolāžas bilde!

Neaizmirstiet, ka darbi tiks publicēti arī skolas sociālos kontos.